Nazwa forum

Opis forum


#1 2014-04-07 21:07:54

airwaves

Administrator

Zarejestrowany: 2014-04-07
Posty: 1036
Punktów :   

Ogłoszenia selekcjonejro

Witam Panów scoutów!

Jako że do PA wszystkich wprowadzic nie mogę, a na otwartym forum wklejac skille to ryzyko, dlatego otworzylem forum zewnetrzne:)

naszym prioretetem na te dwa tygodnie są mecze jednynie z udzialem 21 latkow, wiec mozecie sobie odpuscic nieco mlodszych, ale miejsce na uwadze tez, ze w 3 tygodni gramy z czechami pod wodzą szopa, składem u20:) wiekszosc zawodnikow jest mi znana, wystarczy zdobyc aktualne skille czym się zajme, wiec zawodnikow powolanych mozecie odpuscic:) Pozdrawiam i zycze jak najmniej pracy! dzieki za poswiecony czas!

Offline

 

#2 2014-04-07 23:50:44

airwaves

Administrator

Zarejestrowany: 2014-04-07
Posty: 1036
Punktów :   

Re: Ogłoszenia selekcjonejro

jak będziecie zaczynać pracę, to moja rada na początek jest taka - zacznijcie tak jak thewitcher, czyli od NTDB http://ntdb.sokker.cz/index.php?langcod … untryid=1], w dream teamie łatwo wyszukac najlepszych, oczywiscie sa to tylko zawodnicy aktualizowani przez wlascicieli, ale na poczatek powinno starczyc. Jezeli jakis zawodnik byl aktualizowany w stosunkowo nieodległym czasie, nie jest konieczne sprawdzanie jego skilli u wlasciciela:)

Offline

 

#3 2014-04-19 15:53:30

airwaves

Administrator

Zarejestrowany: 2014-04-07
Posty: 1036
Punktów :   

Re: Ogłoszenia selekcjonejro

na święta wszystkiego najlepszego:P i nawet nie próbujcie ruszac scoutingu do wtorku:) ale za to na czwartek by przydało się trochę więcej zawodnikow u20 vo gramy z czechami:)

Offline

 

#4 2014-04-20 18:41:28

adrianq95 GK

Gość

Re: Ogłoszenia selekcjonejro

Dzięki i wzajemnie

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.acyl.pun.pl www.vae-victis.pun.pl www.niedladebili.pun.pl www.infofutbol.pun.pl www.fakastarz.pun.pl